ЗАБУЛИ СВОЇ ОСОБИСТІ ДАНІ?

МАГАЗИН СТРОЙКА

ШВИДКО, ЛЕГКО, ЗРУЧНО

ЧОМУ МИ?

Сукупність факторів робить магазин «СТРОЙКА» привабливим місцем для фірм та приватників, які займаються будівельним бізнесом.

5 аргументів:

 • Власні склади
 • Власний транспорт
 • Товар від виробника
 • Мережа магазинів
 • Інтернет магазин

ЩО МИ РОБИМО?

Основний вид нашої діяльності це, звичайно ж, торгівля будівельними матеріалами. Але на цьому не обмежуються наші послуги. Ми беремо активну участь у спільних проектах.

 • Консультації щодо товару
 • Пошук підрядника для виконання робіт
 • Прорахунок необхідного обсягу будматеріалів
 • Продаж будівельних матеріалів
 • Безперебійне, своєчасне постачання

ДОСЯГНЕННЯ

Клієнти магазин «СТРОЙКА» знають нас як надійного постачальника якісних будматеріалів за розумними цінами.

 • 7 магазинів
 • 1 інтернет-магазин
 • 26 спільних об'єктів збудовано
 • 15 автомобілів на доставці
 • 10000+ позицій товарів

НАША КОМАНДА

JOEY

Good, better, best. Never let it rest. 'Til your good is better and your better is best.

MARK

I am determined to be cheerful and happy in whatever situation I may find myself. For I have learned that the greater part of our misery or unhappiness is determined not by our circumstance but by our disposition.

DAVID

I believe that if life gives you lemons, you should make lemonade... And try to find somebody whose life has given them vodka, and have a party.

JULIEN

Your work is going to fill a large part of your life, and the only way to be truly satisfied is to do what you believe is great work. And the only way to do great work is to love what you do. If you haven't found it yet, keep looking. Don't settle. As with all matters of the heart, you'll know when you find it.

Щодня вас обслуговує найкраща команда професіоналів, яка слідкує за актуальністю асортименту та цін по товарах, щоб бути конкурентоспроможними. Контролює логістику, щоб час від оплати до доставки звелося до мінімуму і терміни по ваших об'єктах не були порушені. Шукають нових постачальників та розширюють асортимент представлених будматеріалів, щоб заповнити прогалини у виборі нашого магазину.

МІСІЯ

Відповідальність по відношенню до клієнтів — це з самого початку є філософією, яка визначає своєрідність нашого підприємства.

Партнерство означає для нас всебічну підтримку наших клієнтів - від роздрібного продажу, планування та сервісу обслуговування до готових системних рішень «під ключ».

Торгівля — це наша професія. Для загального успіху ми пропонуємо широкий асортимент будівельних матеріалів, пошук рішень щодо індивідуальних вимог клієнтів, компетентні консультації, у тому числі із залученням профільних технологів.

ІСТОРІЯ

Історія компании почалася в 2003 році, з невеликою орендованою площею, парою мішків цементу, дюжиною банок фарби на вітрині. Через рік ми підписали договір та стали першими дистриб'юторами ТМ Ceresit у Кривому Розі. Ми налагоджували нові контакти, сміливо бралися за складні проекти, брали на себе зобов'язання та виконували їх. СТРОЙКА зростала і за 15 років ми перетворилися на лідера постачальників будівельних матеріалів у Кривому Розі. Ставши офіційним представником провідних світових виробників будматеріалів, ми маємо можливість вийти на якісно новий рівень бізнесу. Постійне зростання продажів, створення умов для інвестування дозволило нам зайнятися будівництвом власних площ для зберігання та збуту продукції, що у свою чергу збільшило наші можливості щодо збільшення кількості торгових точок по місту. Зараз мы є найбільша роздрібну мережу будівельних магазинів у Кривому Розі, зі своїми складськими приміщеннями та транспортом, інтернет-магазином.

БУДУЄМО РАЗОМ!

Ми говоримо будматеріали, маємо на увазі магазин СТРОЙКА. У наших клієнтів не виникає питання, де купити будівельні суміші, гіпсокартон, кріплення та ін. будівельні матеріали в Кривому Розі. Великий асортимент, кваліфікований персонал, будівельні магазини поруч із будинком, роблять нас дуже привабливим серед людей, що працюють у галузі будівництва та ремонту. Додайте сюди ціни від виробника, гнучкий підхід до кожного клієнта, можливість ознайомитись з асортиментом магазину, зробити замовлення віддалено, не виходячи з дому. Наші менеджери оперативно приймуть, опрацюють та відправлять Ваше замовлення точно за адресою та в строк. Стати нашим клієнтом вже сьогодні! Давайте будувати разом!

TOP