ЗАБУЛИ СВОЇ ОСОБИСТІ ДАНІ?

ПАРТНЕРИ

НАШІ ПОСТАЧАЛЬНИКИ - ЦЕ КОМПАНІЇ З СВІТОВИМ ІМЕНЕМ

Хенкель

Одна із лідерів світових компаній, історія успіху якої налічує близько 140 років. Виробник будівельних сумішей, рідких штукатурок та фарб.

Кнауф

Найбільший у світі виробник будівельних матеріалів для внутрішньої та зовнішньої обробки, ізоляційних матеріалів, а також - у галузі виробництва будівельного обладнання.

Ансерглоб

Розробка та виробництво високоякісних фарб, емульсій, декоративних та будівельних сумішей, пінопласту. Незмінно висока якість продукції – головний пріоритет компанії.

Синиат

Компанія має багаторічний досвід виробництва високоякісних будівельних матеріалів на основі гіпсу. Провідний спеціаліст у галузі систем сухого будівництва.

Кроноспан

Найбільший у світі виробників листових матеріалів на основі деревини. Підприємство поставляє ринку плити МДФ, ХДФ, HDD, OSB, підлоги, декори, підвіконня тощо.

ХайдельбергЦемент

Німецька компанія з виробництва будівельних матеріалів, історія якої розпочинається з 1873 року. Один із найбільших світових компаній виробників цементу.

ТехноНИКОЛЬ

Виробник покрівельних, гідроізоляційних та теплоізоляційних матеріалів. На ринку будівельних матеріалів із 1992 року. Відповідально підходить до питання теплоізоляції, захисту від вологи та звукоізоляції.

Руфер

Компанія Roofer пропонує сучасну високотехнологічну будівельну ізоляцію для дахів та фасадів будівель. Roofer – ізоляційні матеріали нового покоління!

TOP